PortalGastro.pl

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia, w związku z czym nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia.

alkohol info

RODO w gastronomii

Czyli jak przygotować się na zmiany.

Azjatycki street food

Nie tylko dla podróżników

Zatrudnianie studentów

Prawa pracownika i pracodawcy, rodzaje umów.

Piwo

2018-03-29

Ulubione piwo Czechów w nowej odsłonie

Piwo Kozel pojawiło się na polskim rynku kilka lat temu i od razu zdobyło rzeszę zwolenników wśród smakoszy piwa. Docenili oni nie tylko wyjątkowy smak Kozla, ale także sposób prowadzonej przez markę komunikacji, opartej na wykorzystaniu czeskiego hu...

Piwo

2018-03-29

Redd’s Bianco – wyjątkowy, lekko wytrawny wariant w gronie ...

Stało się! Eksplorując świat owoców i egzotycznych dodatków Redd’s zaplątał się w pędy winnej latorośli i tak narodził się Redd’s Bianco.

Piwo

2018-03-16

Książęce IPA – nowość w kolekcji piw Książęce

W tym roku Książęce zaczyna sezon piwnych premier wyjątkowo wcześnie i w dodatku w wielkim stylu. Już za chwilę na sklepowych półkach pojawi się nowy wariant w kolekcji specjalności.

Ciekawostki

2018-03-29

Kompania Piwowarska z tytułem Etyczna Firma 2017

Kompania Piwowarska jako jedyny przedstawiciel branży spożywczej została uhonorowana tytułem Etyczna Firma 2017 w konkursie organizowanym przez dziennik „Puls Biznesu”.

Gastronomia

2018-01-18

Czyszczenie instalacji piwnych

Czysta instalacja wyszynkowa to smaczne piwo w Twoim lokalu.

Gastronomia

2018-01-18

Piwo lane

Dlaczego piwo lane?

Wiedza

2018-04-17

Dobierz szklankę do piwa!

Jak powszechnie wiadomo: co trunek, to inne szkło. Czy pijemy szampana, koniak, whisky, a może wino – każdy z nich ma przeznaczone dla siebie inne szklane naczynie. A w czym pić piwo?

Wiedza

2018-04-11

Beczka pełna historii

5 października 2017 minęło równo 175 lat od stworzenia w browarze w Pilznie pierwszych beczek ze znakomitym, złocistym i klarownym lagerem. To wtedy narodził się Pilsner Urquell, który zapoczątkował nową erę w całej historii piwowarstwa.