PortalGastro.pl

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia, w związku z czym nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia.

alkohol info

„PRZEJDŹMY NA TY” – Tyskie rusza z nową kampanią

Tyskie, lider piwa w Polsce, startuje z nową, strategiczną platformą komunikacji. Koncepcją „Przejdźmy na Ty” marka powraca do swoich korzeni i przypomina, że Tyskie od lat zbliża ludzi i zachęca do przełamywania barier.

Captain Jack właśnie zawinął do portu!

Przygotujcie się na spotkanie z najgorętszą piwną nowością w tym sezonie.

Kuchnia włoska – tajemnica dobrego ciasta na makaron i pizzę

Kuchnia włoska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kuchni na świecie. Paradoksalnie jest ona bardzo prosta, opiera się dosłownie na kilku składnikach przyrządzanych jednak na tyle sposobów, że chyba nigdy się nie znudzi!

Gastronomia

2018-07-05

Azjatycki street food

Nie tylko dla podróżników

Piwo

2018-05-16

Książęce spełnia marzenia piwoszy – Porter Bałtycki już ...

Książęce nie spoczywa na laurach i prezentuje kolejny stały wariant w kolekcji. Książęce Porter o głębokiej, ciemnej barwie, niezwykłej mocy ekstraktu oraz złożonym profilu sensorycznym czerpie z najlepszych tradycji piwowarskich naszego regionu.

Piwo

2018-03-16

Książęce IPA – nowość w kolekcji piw Książęce

W tym roku Książęce zaczyna sezon piwnych premier wyjątkowo wcześnie i w dodatku w wielkim stylu. Już za chwilę na sklepowych półkach pojawi się nowy wariant w kolekcji specjalności.

Ciekawostki

2018-09-03

Książęce triumfuje na Chmielakach!

W dniach 17-19 sierpnia br. odbyła się 48. edycja Chmielaków Krasnostawskich, najstarszego święta piwowarów i chmielarzy w Polsce. Książęce IPA i Ciemne Łagodne wracają z tegorocznego konkursu ze srebrnym i brązowym medalem

Piwo

2018-03-29

Ulubione piwo Czechów w nowej odsłonie

Piwo Kozel pojawiło się na polskim rynku kilka lat temu i od razu zdobyło rzeszę zwolenników wśród smakoszy piwa. Docenili oni nie tylko wyjątkowy smak Kozla, ale także sposób prowadzonej przez markę komunikacji, opartej na wykorzystaniu czeskiego hu...

Piwo

2018-03-29

Redd’s Bianco – wyjątkowy, lekko wytrawny wariant w gronie ...

Stało się! Eksplorując świat owoców i egzotycznych dodatków Redd’s zaplątał się w pędy winnej latorośli i tak narodził się Redd’s Bianco.

Wiedza

2018-04-17

Dobierz szklankę do piwa!

Jak powszechnie wiadomo: co trunek, to inne szkło. Czy pijemy szampana, koniak, whisky, a może wino – każdy z nich ma przeznaczone dla siebie inne szklane naczynie. A w czym pić piwo?

Wiedza

2018-04-11

Beczka pełna historii

5 października 2017 minęło równo 175 lat od stworzenia w browarze w Pilznie pierwszych beczek ze znakomitym, złocistym i klarownym lagerem. To wtedy narodził się Pilsner Urquell, który zapoczątkował nową erę w całej historii piwowarstwa.