PortalGastro.pl

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia, w związku z czym nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia.

alkohol info

Książęce triumfuje na Chmielakach!

W dniach 17-19 sierpnia br. odbyła się 48. edycja Chmielaków Krasnostawskich, najstarszego święta piwowarów i chmielarzy w Polsce. Książęce IPA i Ciemne Łagodne wracają z tegorocznego konkursu ze srebrnym i brązowym medalem

Wiedza

2018-08-22

Dwa i pół wieku piwnej historii. Browar Dojlidy kończy 250 ...

Gdy powstawał, był niewielkim browarem warzącym piwo na potrzeby pobliskiej karczmy. Dziś jest największym browarem na piwowarskiej mapie Podlasia. Należący do Kompanii Piwowarskiej Browar Dojlid kończy właśnie 250 lat.

Ciekawostki

2018-08-30

Leszek podsumowuje Pol’And’Rock!

Po trzech dniach pełnych muzyki i pozytywnej energii czas pożegnać tegoroczną edycję Pol’And’Rock! Leszek wraz z festiwalowiczami po raz kolejny bawili się na nim w przygotowanej strefie! Podczas festiwalu dostępna była limitowana edycja puszki Lecha...

Ciekawostki

2018-08-23

Tyskie Fest 2018 – Zapowiada się Fest!

Od 25 do 26 sierpnia, Park Śląski po raz kolejny wypełni się miłośnikami piwa i dobrej zabawy. Jak co roku, zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej m.in. Katarzynę Nosowską, czy Mroza. Wstęp na dwa dni wydarzenie jest bezpłatny.

Pozostałe artykuły

Sortuj:
Kategorie:
Pokaż więcej artykułów